perspektywy
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na perspektywy. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Kto dziś obchodzi imieniny...
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry online
...Online...
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 158
Najnowszy Użytkownik: Marek
...Zobacz Temat...
perspektywy | Perspektywy | Perspektywy
Strona 1 z 36 1 2 3 4 > >>
Autor S-BOX XXL
Jurek
Użytkownik

Data rejestracji: 01.02.10
Dodane dnia 03-03-2011 02:39
Że też nikt z nas o tym wcześniej nie pomyślał, hiii...

Dusimy się w przyciasnym, z ograniczonymi możliwościami Shoutbox, a mamy tu TYYYYYYYYYYle miejsca do wzajemnych uprzejmości i pogaduch! Ponadto tutaj nasze wzajemne CZEŚĆ możemy okrasić jakimś zdjęciem, dłuższym cytatem i czym tylko chcemy..

I to jest ta wyższość S-BOX XXL - ha!

No dobra, już nie truję, hii... Mówię Wam -Cześć! I na dobry początek coś smakowitego, aromatycznego i zawsze ciepło i z ciepłem się kojarzącego zasyłam.

Smacznegp
Edytowane przez Jurek dnia 03-03-2011 03:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: S-BOX XXL
Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2011 03:10
A może tamte wiśnie kwitły tak? (to już nie zniknie, właśnie trenuję ImageShack smiley )

Magdalena
Super Administrator

Data rejestracji: 15.09.09
Dodane dnia 03-03-2011 06:20
Na szczęście nie reaguję tak na wiśnie, jak na czereśnie. Gdy widzę czerwone kuleczki na drzewie - nie ma znaczenia, czy na zdjęciu, czy na drzewie aż ściska mnie w żołądku, ciągnie gdzieś w dzieciństwo i rzuca smakiem.
Czuję ten smak, zapach... Ale gdy przyjdzie mi zjeść czereśnię, wszystko mija. Ponowne rozczarowanie. Tak jakbym wspominała smak czereśni, a jadła słodkawy papier.

Swoją drogą, to drugie zdjęcie jest niezwykle magiczne...

A w ogóle, to witajcie smiley
Znakomity pomysł Jurku smiley
Dorcik
Użytkownik

Data rejestracji: 21.08.10
Dodane dnia 03-03-2011 11:01
Dzien dobry smileysmiley
Ale ciemnotka ze mnie smiley Dopiero teraz zauwazyłam ten temat ,upsss smileysmiley

Jurek !!!! Ech ten Pan Jurek smiley smiley
Dziekuję Ci ...i chciałam powiedzieć ,że kusisz tymi zdjęciami ,oj kusisz i to bardzo !!!!!
Aż ślinę przełknęłam tak mi się zachciało czereśni smiley
Urzekające sa te kropelki na tych owocach ,baaardzo smiley smiley Wiem czepiam się szczegółów ,ale mnie urzekły własnie te kropelki ,hi smiley
Drugie zdjęcie tez magiczne tak jak pisze Madzia ,cudne !!!!! Miodzio ....

A dzisiaj dzien pączkowy ??-lubicie pączki ,bo ja tak ,hiii
Ja sobie tak za bardzo nie moge pozwolic ..Chociaz juz dzisiaj postanowiłam zjeść tylko jednego ....zjadłam ..póxniej gdzies przyuwazyłam drugiego i był taaaki piekny ,okrągły ,tez zjadłam smileysmileysmiley Więc pomyslałam -koniec -juz więcej nie zjem .... A tu trzeci tak pieknie pachniał i był z ajerkoniakiem i ze skórka pomarańczową i był cieplutki ,prosto z pieca smiley Ale to juz koniec ,juz wiecej nie zjem ,a jak ktos mi da ,to ugryzę smiley !!!!

Ale Wy chudzielce ,więc Wy możecie smiley Zapraszam smiley smiley

Ja ostatecznie moge juz dzisiaj zjeśc tylko coś takiego smileysmiley

Dobre to smiley Chociaz kapary nie dla mnie ,bo ja mam wybujała wyobraxnie i mi przypominają ..hmm.... bobeczki smiley smiley

Miłego dnia smileysmiley

Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2011 12:58
Ha, więc jesteście! Bardzo sie cieszę, że zaaprobowałyście bez nalegań i szemrania smiley ten pomysł...

Chociaż, jak zauważyłem i tradycyjny S-box nie stracił na znaczeniu, bo produkowałyście sie tam dzisiaj do łez - moich! Oj, uśmiałem się tam dzisiaj, hii.... smiley smiley smiley (Będę grzeczna, będę stać za palmą. smiley smiley smiley )

Musisz Madziu coś więcej opowiedzieć o tej wyspie (ostrożnie Jurek z marzeniami, ostrożnie... )

A wracając do naszego S-boX XXL. Madziu piszesz:

Gdy widzę czerwone kuleczki na drzewie - nie ma znaczenia, czy na zdjęciu, czy na drzewie aż ściska mnie w żołądku

W pierwszej chwili wyrzucałem sobie pomyłkę, że to nie czereśnie i już miałem naprawić błąd, ale w końcu myślę: oszczędzę Ci żołądek (tego ściskania) i niech już tak sobie będzie smiley

Dorcik - dzięki za pączki i za ten drugi zestaw! Czy lubię pączki? Nie bardzo (a właśnie trzymam w garści - serio!) i gdybym miał wybrać pomiędzy chlebem ze smalcem (świeżym i pachnącym, mmm , a pączkiem, zapewne przegrałby pączek. Ale skoro mnie tu dzisiaj przekonują, że zjeść muszę, bo to dostatek prze cały rok!!! No trudno, zjadam, a nóż mnie będzie stać na Madziną wyspę?!

Ale to juz koniec ,juz wiecej nie zjem ,a jak ktos mi da ,to ugryzę !!!!

Ostatni! Ostatni! Ostatni... smiley smiley smiley

Jeszcze coś miałem... ale to już może następnym razem.. Papatki Wam smiley
Magdalena
Super Administrator

Dodane dnia 03-03-2011 13:48
Ależ kochani - ta wyspa jest tania, tylko trudno się dostać smiley Jest super - cicho sza o nazwę, bo pół kraju tam poleci smiley
Edytowane przez Magdalena dnia 03-03-2011 13:50
Dorcik
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2011 15:21
smileysmileysmileysmiley

A ja mam jakies dzisiaj mega głupawki ,jak dziecko ,no smiley smiley
Andrzej kręcil głową i kazał mi wracac do domu ,bo stwierdził ,że albo przemęczona juz jestem i mi odbija smiley ,albo rzeczywiście mi odbija smiley smiley smiley

i gdybym miał wybrać pomiędzy chlebem ze smalcem (świeżym i pachnącym, mmm , a pączkiem, zapewne przegrałby pączek.

Jurek ,Ty tak piszesz ,tak piszesz ...no kurczella jak Ty pięknie piszesz !!!! Że wracam do przeszłości ,czuje zapachy wioski ,babci ,pieca nagrzanego ,koty i psy platające sie koło moich nóg .Ja umorusana ,z obdartymi kolanami i czekająca na ten cudowny chlebek ze smalczykiem mojej babci i z pomidorkiem i solą ,mniam ,mniam .... No slinka mi cieknie smileysmiley

Madzia -moja Kochana ,wracając do deszczyka ,hihihihihhihi smiley To Ty juz byś chciała od razy tsunami smileysmileysmiley .... Eeeee ....najpierw jest mżawka smiley ,później deszczyk ,przechodzi w burzę ,wielki huragan i dopiero tsunami !!!!! smileysmileysmileysmileysmiley To jest dopiero to smiley smiley
Ale co mi tam -ja tam będe chatke miała smiley Ewentualnie od czasu do czasu palma mi zostanie smileysmiley

Edytowane przez Dorcik dnia 03-03-2011 15:22
Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2011 16:19
Ależ kochani - ta wyspa jest tania,

ta WYSPA jest TANIA!

.....CAŁY DRŻĘ.....

Nazwa, cicho sza - no wiadomo...

Ale opowiedz jeszcze o niej, co... Madziu...

Czuję, że i mnie dzisiaj głupawka łapie, hii... Czy to to dzisiejsze słońce tka podgrzało mi soki, a może to... Dorcik, hiii... i znów sie zaraziłem smiley smiley smiley

A Dorcik pisze:

Ewentualnie od czasu do czasu palma mi zostanie

Czuję, że i mnie te palma zostanie - palma luz, jak to mówia smiley smiley smiley

Tulaski Wam
Magdalena
Super Administrator

Dodane dnia 03-03-2011 17:15

Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia budynku rządowego, przed kŧórym spacerują kury - i to mnie najbardziej urzekło smiley, jak również były minister zdrowia ubrany całkiem na luzie wśród tamtejszej flory smiley Do jedzenia z mięsa, to kraby (ojej)
Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2011 17:21
No niezłe to jest... smiley

..a budynku rządowego lepiej nie pokazuj, bo a nuż będzie tam flaga.. i sie wyda... Cicho sza... i opowiadaj, opowiadaj smiley
Dorcik
Użytkownik

Dodane dnia 04-03-2011 12:49
Cichuteńko i ...pięknie ,pięknie na polku ,oj pięknie smiley

Piekne są -no nie smileysmiley

Edytowane przez Dorcik dnia 04-03-2011 12:49
Dorcik
Użytkownik

Dodane dnia 04-03-2011 12:54

Czuję, że i mnie dzisiaj głupawka łapie, hii... Czy to to dzisiejsze słońce tka podgrzało mi soki, a może to... Dorcik, hiii... i znów sie zaraziłem smiley smiley smiley

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
Dorcik ,Dorcik ,Dorcik smiley
I chcesz mi Jureczku palmę zabrać ,hmmm ...No dobrze z Tobą się podzielę ,ale dam tylko połowe ....smileysmileysmiley
Madzia -serio ,jest taka wyspa ,gdzie cisza ,spokój itd ,itd smiley ?

Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 04-03-2011 14:33
Łał... jakie kwiaty!!!! To tegoroczne???

Witajcie, ale ja tylko na chwilę - jest zbyt pięknie, zbyt wiosennie by siedzieć w domu.

Mam nadzieję, ze wieczorkiem coś Wam przyniosę smiley
Dorcik
Użytkownik

Dodane dnia 04-03-2011 16:00
Jurek napisał/a:
Łał... jakie kwiaty!!!! To tegoroczne???

Witajcie, ale ja tylko na chwilę - jest zbyt pięknie, zbyt wiosennie by siedzieć w domu.

Mam nadzieję, ze wieczorkiem coś Wam przyniosę smiley

Nie ,nie ,jeszcze nie tegoroczne ...jeszcze troszeczke musimy poczekać smiley Jednak nocki są jeszcze zimne smiley
Jurek !!!!!!!!!!! Ty normalnie wariat jestes ,no smiley smileysmileysmiley Boziu mój kochany skąd Ty masz w sobie tyle zycia i energii ... smileysmiley
Po bańkach jest i juz biega po dworze ...to tylko ..trzeba być ..Jurkiem smileysmiley
A mówi ,że ja biegam jak wariat i na pupie nie mogę usiedzieć ...Przy Tobie się poddaję ,serio smileysmiley Pas -mówie smiley

No dobra ,to teraz ja mykam póki jeszcze jasno i nnawet ciepło ,hihih smiley smiley
Buźki smiley

Magdalena
Super Administrator

Dodane dnia 04-03-2011 18:13
Jest to wyspa koralowa na Pacyfiku, trudno tam dopłynąć, można jednak dolecieć samolotem. Gdybyście przylecieli, na spotkanie wychodzi pani minister, pozostali dwaj ministrowie zapewne zajęci są innymi ważniejszymi sprawami.
W parlamencie zasiada 20. posłów wybieranych w wyborach powszechnych. Na wyspie uprawia się ziemniaki, granaty i palmę kokosową. Niektórzy zajmują się pszczelarstwem - wyspa ta słynie z doskonałego miodu.
Na niewielkiej wyspie mieszka około 1.300 osób, z czego niecałe 600 mieszka w stolicy, kilkanaście proc. obszaru wyspy zajmują lasy tropikalne. Niestety są tam częste tajfuny, a niedawne tsunami poczyniło tam duże szkody.
Średnia temperatura roczna wynosi +25 stopni.
Edytowane przez Magdalena dnia 04-03-2011 18:15
Magdalena
Super Administrator

Dodane dnia 04-03-2011 18:16
A takie rybeńki tam pływają

Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 04-03-2011 23:12
Dobry wieczór, a w zasadzie już dobry nocnik...

Jak obiecałem tak i jestem, i mam kilka zdjęć

Oto przychówek Pysi piękna parka kózek, a z nimi Misia

Tu pan Koziołek smiley

...a to dzisiaj ustrzelony pejzaż w przedwiosennej krasie
Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 04-03-2011 23:40
To jeszcze raz ja - Jurek smiley

Dorcik pisze:

Po bańkach jest i juz biega po dworze ...to tylko ..trzeba być ..Jurkiem

A ta sterta drewna, to przyczyna mojego przeziębienia grypy i późniejszych baniek. Było się przy czym spocić smiley

Jurek !!!!!!!!!!! Ty normalnie wariat jestes ,no - no pewnie, że jestem smiley

Madzia. No to pejzaż i położenie wyspy już znamy ustrój polityczny też...
to teraz tylko dopowiedz, co to znaczy niedrogo? Ile może kosztować dom? Ile by trzeba mieć US$ na miesiąc, by przeżyć - no nie samymi małżami...

a ta rybeńka to pewnie ssaczek jest - nie to, że mam coś przeciwko rybeńkom, ale wbrew pozorom niegroźne toto (chyba) jest smiley

25 gradusów... sporo!
Edytowane przez Jurek dnia 04-03-2011 23:42
Dorcik
Użytkownik

Dodane dnia 05-03-2011 09:48
Ech Jurek ,Jurek smileysmiley
Normalnie Raj !!!! Jak w Raju !!!!
Ale ja tęskniłam za tymi Twoimi zdjęciami smiley Naprawdę ...Czasami człowiek nie zdaję sobie sprawę jak czegos mu brakuję ,póki tego nie dotknie ,nie zobaczy ...smiley
No uśmiech od ucha do ucha !!!!! Jak balsamik !!!
Pysia i kózki są fantastyczne ,no i wreszcie masz jakiegoś Pana u siebie smiley Pana Kózkę smiley A nie tylko same baby ,hihihihhii.A no właśnie a co z tymi 4 suczkami ?

Misia smiley jak zwykle z tatą i przy tacie smiley Widzę ,że córeczka to taka Twoja chyba największa przylepka do Ciebie smileysmiley Normalnie skóra zdjęta z Ciebie smileysmiley Piękna kobietka z niej będzie smileysmiley .... Oczywiście podkreślam ,że wszystkie dziewczyny masz śliczne ,wszystkie smileysmiley
Dziekuję za te zdjęcia ,naprawdę .A to drzewo przed domem ,prawie czuję zapach smiley
Wzruszyłam sie ,ale tak pozytywnie ,serio smileysmiley

Jurek
Użytkownik

Dodane dnia 06-03-2011 09:53
Witajcie przy niedzieli (o mało nie napisałem przy nadziei smiley )

Słonecznie, pięknie u mnie... ale zimno! - niestety.

Miło mi Dorcik że sprawiłem Ci przyjemność zdjęciami. Mówisz o zapachach, tak... na wsi, ale na tej prawdziwej, tradycyjnej, gdzie nie ma jeszcze wybetonowanych podwórek są zapachy intensywne i wszechobecne.
Teraz jednak, gdy jeszcze mróz są one nieco stłumione. Czekam na plus 10, 15 stopni... mmm, wtedy zacznie pachnieć ziemia, a żywica z tego drewna, które leży na podwórku połączy swój aromat z sianem i królikami... Tego się nie da opisać...

Serdeczne pozdrowienia Wszystkim - Miłego dnia!
Strona 1 z 36 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
...Logowanie...
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
...Ostatnie Artykuły...
( kruczy sen )
( *** )
spotkaliśmy się jutro
...Nawigacja...
Strona Główna
Galeria
Artykuły
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Download
FAQ
Kontakt
Szukaj
Wiersze Bazyliszka
Mapy - więcej w linkach
...Na Forum...
Najnowsze Tematy
Need to share sth wi...
Hi
spodnie jeansowe dla...
meble z drewna litego
ŚWIAT MIKRO W MAKRO ...
Najciekawsze Tematy
S-BOX XXL [703]
Istota zwana koniem [151]
coś tam coś tam o... [134]
Cisza [68]
Tuz za progiem ;) [34]

Nic nie jest skończone wszystko jest nieskończone

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl